«Татарстан Республикасының иң яхшы территориаль иҗтимагый үзидарәсе» республика конкурсы игълан ителде

2022 елның 17 гыйнвары, дүшәмбе

"Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләр Советы" Ассоциациясе «Татарстан Республикасының иң яхшы территориаль иҗтимагый үзидарәсе» республика конкурсы башлану турында игълан итә.

Конкурс 2 этапта үткәрелә, аның кысаларында территориаль иҗтимагый үзидарәнең 2021 елдагы эше бәяләнә.

I Муниципаль этап - муниципаль конкурс комиссияләре тарафыннан үткәрелә. Конкурсның I этабына гаризалар кабул итү вакыты: 2022 елның 17 гыйнварыннан 28 гыйнварына кадәр.

II этап - республика этабы - конкурс үткәрү буенча Конкурс комиссиясе тарафыннан үткәрелә. Конкурсның II этабына гаризалар кабул итү вакыты: 2022 елның 7-18 феврале.

I Муниципаль этапка гаризалар түбәндәге адрес буенча кабул ителә: Чупрәле районы, Иске Чүпрәле авылы, Үзәк урамы, 13 йорт, 107 кабинет

Кабул итү вакыты: 8.00 дән 17.00 гә кадәр (ял көннәреннән тыш).

Электрон адрес: Yuriy.Shurkin@tatar.ru.

Элемтә өчен телефон номеры: 8(84375) 2-29-70.